796-024-124 sklep@formalnie.com.pl

Podpisz się… strojem i wyraź siebie…

Personalizacja staje się coraz bardziej unikatowa, na co decyduje się coraz więcej konsumentów. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która wprowadziła do swojej oferty możliwość wykonania spersonalizowanej koszuli dla siebie lub bliskiej nam osoby.

Formalnie, daje możliwość personalizacji zamówionej koszuli poprzez haftowanie dowolnie wybranych przez klienta liter, bądź słów.  Mogą to być inicjały pierwszych liter imienia i nazwiska. Zwykle stosujemy praktykę haftowania na mankiecie od strony nadgarstka, bądź na lewej górnej części przodu koszuli.  Wszystko w zależności od upodobań klienta.  Większa liczba liter, bądź słów ustalana jest indywidualnie.

koszula klasyczna w kolorze białym, zapinana na guziki, klasyczny kołnierzyk , z przodu i z tylu taliowane zaszewki dodają fasonowi elegancji,długi rękaw wykończony mankietem zapinany na guzik, dodatkowo możliwość personalizacji

Po dokonaniu zakupu koszuli, w drodze e-maila ustalamy szczegóły  (tekst i miejsce haftu) Twojej indywidualnej personalizacji. Jednocześnie informuję że spersonalizowana koszula nie podlega zwrotowi ani wymianie.