796-024-124 sklep@formalnie.com.pl

Uwielbiam koszule…..

Podstawa garderoby to oczywiście ta najbardziej klasyczna – biała. Stawiam na jakość, świadomie dobieram garderobę, żyje we własnym tempie… Jeśli chodzi o garderobę, to wiem w czym się dobrze czuję i czego potrzebuję. Świadomie kupuję jedną dobrą koszulę, niż trzy gorsze. To ta lepsza jest właśnie tą, której naprawdę potrzebuję. Nie zawsze z listy must have, niekoniecznie znanej marki, ale taką którą będę nosić, bo jest mi po prostu potrzebna i dobrze się w niej czuję.

W poszukiwaniu klasyki, połączenia pasji do tworzenia od początku do końca własnego wzornictwa, zrodził się pomysł własnej niezależnej drogi w biznesie i stworzenia marki Formalnie.

FORMALNIE to marka koszul łącząca urok nieprzemijającej klasyki z aktualnymi trendami. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom i stylowi życia współczesnej kobiety, zapewniając jej perfekcyjny wygląd i bezwarunkowy komfort.

FORMALNIE to proste FORMY i naturalne tkaniny. Marka stworzona aby wyjść naprzeciw klientom które chcą czuć się pięknie i kobieco, ale w ramach biurowego dress code. To właśnie klasyczne wzornictwo i lokalna produkcja stanowią największe atuty brandu.

Priorytet to jakość, estetyka wykonania i najlepsze materiały. Dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin i dodatków, oraz lokalnymi wytwórcami wyrobów. Testujemy pierwsze modele i tylko sprawdzone partie wypuszczamy na rynek.

Chcemy ciągle się rozwijać, dlatego bazując na własnym doświadczeniu i sugestii klientów, projektujemy nowe modele i jesteśmy otwarci na nowe projekty.

Wiemy, że zaufanie procentuje a zadowolony klient chętnie wróci z kolejnym zamówieniem.

POKOCHAJ KOSZULE ….  a Twoje zadowolenie jest  naszą wizytówką.